TEENUSED

 

 

 

PVC ATRAKTSIOONID:

 

PVC BATUUT "SUUR ANGRY BIRDS" 

VÄGA SUUR LIUMÄGI!  SOBIB LASTELE ALATES 4 ELUAASTAT JA TÄISKASVANUTELE. MAHUTAB KORRAGA KUNI 10 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 500 KG). MÕÕDUD: 8,5*4,5*7,5 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

{gallery}suurtakistusrada{/gallery}PVC ATRAKTSIOON "MEISTRIMEES" 

ERINEVAD TAKISTUSED, RONIMISSEIN JA SUUR LIUMÄGI. SOBIB LASTELE ALATES 4 ELUAASTAT JA TÄISKASVANUTELE. MAHUTAB KORRAGA KUNI 12 LAST VÕI 2 TÄISKASVANUT (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 600 KG). MÕÕDUD: 15,8*3*4,6 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

{gallery}rajaltmaha{/gallery}PVC ATRAKTSIOON "RAJALT MAHA" 

ADRENALIINISÜST AKTIIVSELE INIMESELE. MÄNGIJAL TULEB LÄBIDA ATRAKTSIOON HÜPATES PALLILT PALLILE. SOBIB LASTELE ALATES 4 ELUAASTAT JA TÄISKASVANUTELE. MAHUTAB KORRAGA KUNI 8 LAST VÕI 2 TÄISKASVANUT (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 400 KG). MÕÕDUD: 12*4,5*4 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

{gallery}pvcmagi{/gallery}PVC ATRAKTSIOON "MÄGI" 

VÄGA SUUR HÜPPEALA KOOS RONIMISMÄEGA. SOBIB LASTELE ALATES 4  ELUAASTAT JA TÄISKASVANUTELE. MAHUTAB KORRAGA KUNI 10 LAST VÕI 4 TÄISKASVANUT (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 500 KG). MÕÕDUD: 8*8*2,8 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

{gallery}Pallimadin{/gallery}PVC ATRAKTSIOON "PALLIMADIN"

ATRAKTIIVNE SPORTMÄNG VÄIKESTELE JA SUURTELE MADISTAJATELE. KORRAGA SAAB MÄNGIDA NELI INIMEST. MAKSIMAALNE MÄNGIJA KAAL ON 120 KG. MÕÕDUD: 6,0*6,0*4,5 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

 {gallery}Gladiaator{/gallery}PVC ATRAKTSIOON "GLADIAATOR" 

ATRAKTIIVNE SPORTMÄNG VÄIKESTELE JA SUURTELE MADISTAJATELE. KORRAGA SAAB MÄNGIDA KAKS INIMEST. MAKSIMAALNE MÄNGIJA KAAL ON 120 KG. MÕÕDUD: 5,0*5,0*1,0 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

{gallery}Elevant2{/gallery}PVC BATUUT "ELEVANT" 

SUUR HÜPPEALA JA KATUS KAITSEKS ILMA EEST.  SOBIB LASTELE VANUSES 3-10 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 7 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 250 KG). MÕÕDUD: 6*6*4,5 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

{gallery}loss{/gallery}PVC BATUUT "LOSS" 

HÜPPEALA, TREPP, ERINEVAD TAKISTUSED JA SUUR LIUMÄGI. SOBIB LASTELE VANUSES 3-10 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 7 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 250 KG). MÕÕDUD: 6*6*4,5 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

{gallery}pvcangrybirds{/gallery}PVC BATUUT "VÄIKE ANGRY BIRDS" 

HÜPPEALA, TREPP JA SUUR LIUMÄGI. SOBIB LASTELE VANUSES 3-10 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 7 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 250 KG). MÕÕDUD: 5*5*5 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

{gallery}smurf{/gallery}PVC BATUUT "SMURF" 

HÜPPEALA, TREPP JA SUUR LIUMÄGI. SOBIB LASTELE VANUSES 3-10 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 7 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 250 KG). MÕÕDUD: 5*5*5 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

{gallery}nemo{/gallery}PVC BATUUT "NEMO" 

HÜPPEALA, TREPP, ERINEVAD TAKISTUSED JA SUUR LIUMÄGI. SOBIB LASTELE VANUSES 3-10 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 7 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 250 KG). MÕÕDUD: 5*6*5 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

{gallery}Tsirkus{/gallery}PVC BATUUT "TSIRKUS" 

HÜPPEALA JA TAKISTUSED. SOBIB LASTELE VANUSES 2-7 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 5 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 150 KG). MÕÕDUD: 3,5*4*3 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

{gallery}pvckloun{/gallery}PVC BATUUT "KLOUN" 

HÜPPEALA, TREPP JA LIUMÄGI. SOBIB LASTELE VANUSES 2-7 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 4 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 150 KG). MÕÕDUD: 3,8*3,8*2,8 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

 

KERGBATUUDID:

 

{gallery}Kindlus{/gallery}KERGBATUUT "KINDLUS"

VÄGA SUUR HÜPPEALA, VÄIKE LIUMÄGI, PÄIKESEVARI.SOBIB KÕIGE PAREMINI LASTELE 2-6 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 5 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 120 KG). MÕÕDUD: 5,0*4,0*3,0 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS)

 

{gallery}Rong{/gallery}KERGBATUUT "RONG"

SISENEMISEL TUNNEL, HÜPPEALA, LAI LIUMÄGI, KORVIRÕNGAS, VÄIKE RONIMISSEIN. SOBIB KÕIGE PAREMINI LASTELE 2-5 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 5 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 80 KG). MÕÕDUD: 4,9*2,2*2,3 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS)

 

{gallery}kloun{/gallery}KERGBATUUT "KLOUN"

HÜPPEALA, VÄIKE LIUMÄGI, PALLIMERI JA KORVPALLI RÕNGAS. SOBIB KÕIGE PAREMINI LASTELE 2-5 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 4 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 80 KG). MÕÕDUD: 2,45*3,6*2,3 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

 {gallery}kosmos{/gallery}KERGBATUUT "KOSMOS"

HÜPPEALA, VÄIKE LIUMÄGI, PALLIMERI JA KORVPALLI RÕNGAS. SOBIB KÕIGE PAREMINI LASTELE VANUSES 2-5 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 4LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 80 KG). MÕÕDUD: 2,45*3,6*2,3 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

 

MUUD TEENUSED:

 

{gallery}mangumaa{/gallery}MÄNGUMAA

PAKUME FESTIVALIDELE, SUVEPÄEVADELE, LAATADELE, KÜLAPÄEVADELE JA MUUDELE SUVISTELE PIDUSTUSELE ÕUE JA TALVISTELE PIDUSTUSTELE TUPPA LASTELE MÄNGUMAAD. MÄNGUMAAD KOMPLEKTEERIDES ON VÕIMALIK VALIDA KÕIKIDE MEIE TEENUSTE SEAST: PVC ATRAKTSIOONID, KERGBATUUDID, MASINAPARK, NÄOMAALINGUD JA INSTRUKTOR-JÄRELVAATAJA. MÄNGUMAA HINNA KUJUNDAVAD VALITUD TEENUSED JA TEIE POOLT KOMPLEKTEERITUD MÄNGUMAA HIND ON KOKKULEPPELINE.

 

{gallery}naomaalingud{/gallery}NÄOMAALINGUD

TEOSTAME NÄOMAALINGUID VASTAVALT MEIE NÄIDISTELE, KLIENDI NÄIDISTELE JA KLIENDI POOLT ETTE ANTUD TEEMADEL

 

 

 

 


Warning: Creating default object from empty value in /home/np7270/public_html/mulgimadin/modules/mod_swmenufree/functions.php on line 1851